Nástroje pro generování AI obsahu ZDARMA

Sdílej

Nejlepších nástroje a software pro generování AI obsahu, textů, obrázků, videí a zdrojových kódů ZDARMA. Chcete snadno generovat obsah pro vaše webové stránky, blogy, e-shopy a sociální sítě? Pokud ano, podívejte se na novou technologii AI umělou inteligenci a zjistěte, jak urychlí práci s obsahem. V tomto článku zjistíte vše o nejlepších nástrojích a softwaru pro generování AI obsahu zdarma.

PISALEK AI

revoluční systém s umělou inteligencí (AI), který posouvá a automatizuje tvorbu obsahu na zcela novou úroveň. Během několika minut můžete generovat jedinečné a vysoce kvalitní články a obrázky. Umělá inteligence (AI) posouvá hranice pro psaní textů, tvorbu obsahu a grafiky naprosto zásadním způsobem, stejně jako mění celý obor PR a marketingu.

Díky PISALKOVI (AI) získáte možnosti, o kterým se copywriterům či novinářům ani nesnilo. Snižte své náklady pomocí moderních technologií AI a ušetřete drahocenný čas.

Umělá inteligence AI umožní řešit tvorbu obsahu rychleji a efektivněji. Je to možné díky algoritmům strojového učení, které analyzují data a dosahují přesných výsledků. Tyto algoritmy jsou tak dobře navrženy, že mohou být použity pro generování obsahu pro webové stránky nebo blogy, e-shopy a sociální sítě i v českém jazyce.

Výhody používání AI pro generování obsahu zdarma jsou obrovské – lze ji nastavit tak, aby poskytla rychlá a přesná data pro vaše cílové publikum. AI také umožňuje automatizaci obsahu pro rychlé a snadné generování dat. AI je schopna vygenerovat data, která jsou specificky cílená na určitou skupinu lidí a může hledat a připravit data a podklady před korekturou obsahu. Použití AI pro generování obsahu je také levnější a účinnější než ruční práce. To znamená, že můžete ušetřit peníze a čas.

Přemýšleli jste někdy, jaké kroky musíte podniknout při vytváření obsahu? Práce s AI může usnadnit tuto úlohu. V tomto článku se dozvíte o nejlepších nástrojích a softwaru pro generování obsahu zdarma s pomocí AI, a jak toho můžete využít ve svém podnikání.

Obrázkový generátor s umělou inteligencí DALL-E 2 je již volně dostupný a zdarma

Obrázkových generátorů dnes již nalezneme na internetu nespočet. Jen o málokterém se však tolik mluví, jako o nástroji DALL-E 2 od společnosti Open AI. Ten donedávna byl uzavřený jen úzkému okruhu uživatelů a každý nový zájemce si musel vystát frontu. Nyní se do něj může už zaregistrovat každý a hrát si s umělou inteligencí do pár minut. Jeden z nejpoužívanějších obrázkových generátorů je pak DALL E 2, který je nově navíc zpřístupněn zájemcům zdarma.

1. CopyAI – CopyAI nabízí rozmanitou škálu funkcí pro copywriting a editaci pro vytvoření přesvědčivé prodejní kopie pro vaši značku. Stačí zadat krátký popis toho, co chcete, a vytvoří se více textů, abyste si vybrali ten nejlepší obsah. Pomocí CopyAI můžete vytvořit popis svého videa na YouTube, generovat titulky na Instagramu a získat pro sebe obsah hrdiny Vstupní stránka, A mnohem více. Kromě toho jej můžete použít pro osobní projekty, včetně průvodního dopisu, vašeho životopisu nebo krátkých narozeninových zpráv. Vytváří téměř lidský obsah a nabízí možnosti tónů pro změnu stylu vašeho textu.

2. Copysmith – Copysmith nabízí téměř stejné funkce jako ty, které jsem zmínil výše, ale má podpůrné funkce, díky kterým je navigace pozoruhodně snadná. Pokaždé, když kliknete na typ obsahu, který chcete vygenerovat; poskytuje popis nástroje spolu s ukázkovým příkladem pro vysvětlení funkce. A co víc, pro generování textu nemusíte psát věty, jak byste potřebovali v Jarvisu. Vše, co byste museli udělat, je uvést klíčová slova a Copysmith vygeneruje plně zařízenou kopii. Navíc získáte výsledky ve vizuálně přitažlivém formátu, abyste věděli, jak by to vypadalo, pokud byste se rozhodli vybrat si jej pro svůj projekt.

3. ShortlyAI – ShortlyAI je jednoduchý autor AI, který generuje text na základě předchozího obsahu, který jste napsali, a pokynů, které poskytnete. Nabízí sadu příkazů a pole s krátkým popisem, které vám umožní získat pokyny a podle toho vytvořit obsah. Můžete s ním psát články, vytvářet příběh, rozšiřovat svůj nápad, popř optimalizovat svůj obsah. Můžete dokonce automaticky vygenerovat obrys pro svůj blog. Poskytuje vám plnou kontrolu nad tím, kolik obsahu pro vás chcete napsat a jaký konkrétní obsah chcete upravit. Je to vynikající nástroj pro blogy, beletristické příběhy a dlouhé články.

4. Jasper – Jasper je jedním z předních nástrojů pro psaní AI pro své jednoduché, ale výkonné funkce. Je dobře známý pro navrhování SEO články a nabízí optimalizační funkce pro vytváření originálního obsahu. Nedávno upgradovali svůj profesionální plán na režim šéfa, který vám pomůže vytvořit článek desetkrát rychleji. Funkce Boss Mode přečte až 3000 znaků, které jste napsali v editoru Jasper, a vezme z nich kontext, aby vytvořil téměř přesný obsah. Můžete mu říct, aby text rozšířil, shrnul a prodloužil, jak uznáte za vhodné. Kromě toho můžete použít Gramatiku přímo v editoru k vylepšení svého blogu.

5. INK editor – INK Editor je pokročilý nástroj, který je speciálně navržen pro vytvářet obsah optimalizovaný pro SEO. Analyzuje vaše klíčová slova, vytváří text odpovídající vašemu tématu a poskytuje vedlejší návrhy, abyste věděli, jak relevantní je váš obsah. Navíc nabízí funkci emoční inteligence, která ukazuje, co upoutá pozornost vašeho publika a co dále můžete udělat pro vylepšení své kopie. Sdílí téměř 60 nástrojů, včetně funkcí SEO, funkcí produktivity a kontroly gramatiky, které vám pomohou navrhnout plně optimalizovaný obsah pro váš web. Pomocí INK Editoru můžete vytvořit Google PPC reklamy, úryvky z blogu, dlouhé seznamy a mnoho dalšího.

6. Writesonic – Writesonic je všestranný nástroj, který nabízí přibližně 30 šablon pro generování více marketingového a vedoucího obsahu. Můžete být dobře navrženi vstupní stránky, Digitální kopie založená na AIDA, strukturované blogy a krátký text jako název produktu. Vytváří vysoce kvalitní obsah pro vaši firmu a nabízí možnosti úprav, které můžete vylepšit a sdílet na stránce vašeho webu. Co jsem považoval za neuvěřitelně užitečné, byla možnost výpisu na Amazonu. Pro svůj účet Amazon můžete generovat názvy produktů, popisy, funkce a dokonce i reklamy. Writesonic také plánuje brzy zahrnout rozšíření prohlížeče a aplikaci Shopify.

7. Rytr – Rytr se neuvěřitelně snadno používá a je nejlepší pro téměř všechny typy obsahu. Můžete vytvářet osnovy blogu, příspěvky na sociálních sítích, text e-mailu a dokonce i popisy práce. Poskytuje čtyři základní varianty pro posouzení požadovaného obsahu a podle toho generuje text. Najdete zde také pokročilý editor, kde můžete parafrázovat své nadpisy, prodlužovat je do odstavců, zkracovat obsah a kontrolovat text, zda neobsahuje plagiát. Pokud hledáte uživatelsky přívětivý a cenově dostupný nástroj pro psaní AI, jděte na Rytr.

8. CLOSERS COPY – Closers Copy slibuje zapojení umělé inteligence do psaní, a to zejména psaní marketingových textů. To je ale pouze první pohled na tento nástroj. Při podrobnějším pohledu mě zaujalo, že Closers Copy stojí na hned třech algoritmech, kdy se každý z nich specializuje na trochu odlišnou oblast psaní. Konkrétně jde o tyto algoritmy: SalesAI – zaměřuje se na psaní prodejních textů, tj. prodejní stránky, textace inzerátů, e-maily pro marketingové kampaně BlogAI – tento algoritmus se specializuje na psaní článků pro blog a jeho součásti. Počítat můžete s podporou pro SEO. StoryAI – pomáhá s psaním příběhů, a to jakožto součást článků, ale troufne si i na novely Closers Copy se chlubí tím, že pomáhají tvůrcům obsahu se psaním dlouhých textů a také zdůrazňují své SEO nástroje a nástroje pro analýzy a rešerše. Celkem nabízí přes 700 šablon a frameworků pro psaní. Tento systém vám nabídne práci ve 128 jazycích. AI asistent pro psaní od Closers Copy se mi líbí, nicméně mám pochybnosti o kvalitě výsledných textů. Ty jsou povrchní, často zmatené, neodpovídají na zadání, obsahují spoustu zbytečných pasáží, které jsou zcela mimo téma. Tento nástroj bych si pro dlouhodobější práci nevybral, nicméně se mi líbí možnosti, které slibuje, a proto jej budu průběžně sledovat. Myslím, že zlepšení kvality textů je otázkou času. Později se proto k Closers Copy němu určitě rád vrátím.

spot_img

PISALEK.AI - Vyzkoušejte ZDARMA

- REKLAMA -spot_img

PISALEK.AI - Virtuální Moderátor

Novinky

Proč vyzkoušet vůz TESLA Y?

Vyzkoušejte si novou TESLU Y u nejlevnější autopůjčovny v...

Meditace

Najít vhodného průvodce světem meditace může být klíčové pro...

Budoucnost meditace a Virtuální Realita

Budoucnost virtuální reality a umělé inteligence pro meditaci může...

Image Creator

Image Creator vygeneruje obrázky pomocí AI na základě vašeho...

První blog „psaný umělou inteligencí AI“

Využijte umělou inteligenci a poslechněte si článek Umělá inteligence AI se...

2023 Inflace aktuálně

Inflace 2023 aktuální vývoj a prognózy inflace. Inflace je...

Pronájem Eshopu

Výběr systému internetového obchodu Nákupy po internetu představují jednu z...

Obrazky.Ai generátor obrázků umělou inteligencí online a bez registrace

Obrazky.Ai generátor obrázků umělou inteligencí online a bez registrace....

Virtuální Moderátor AI

Virtuální moderátor nebo zcela digitální moderátorka či mluvčí pro...

Vliv umělé inteligence (AI) na člověka?

Proč začít používat umělou inteligenci AI a co vše...

AI Korektury textů

Generátor textů umělou inteligencí AI. Generátor DALL-E, OpenAi, ChatGPT...

GPTZero kontrola textů psaných AI

GPTZero umožňuje poznat texty napsané AI umělou inteligencí, hodnotí...